מוצרים ושירותים

חברת דוד איזן בע"מ מייצגת בבלעדיות חברות מהמובילות בעולם בתחום הריתוך. 

סל הפתרונות כולל מערכות אוטומטיות לריתוך וחיתוך, ציוד ואביזרים לריתוך וחיתוך אקסוטרמי ותת ימי, מכונות ריתוך ממוחשבות , מכונות לכרסום פאזות, ריתוך אורביטלי , מסורים אורביטלים לצנרת, ריתוך אינדוקטיבי לצינורות ופרופילים, שולחנות ריתוך , עמודי ריתוך אוטומטיים, חומרי רתך, וילונות ומסיכות לריתוך, אביזרי קצה וחלפים מתכלים לכל הנ"ל.

שותפים עסקיים

חברת ewm

EWM היא חברה מוכרת בעולם המתמחה בטכנולוגיית ריתוך ופתרונות אוטומציה. נוסדה בשנת 1957 ומשרדיה הראשיים נמצאים ב Mündersbach, גרמניה, EWM ביססה את עצמה כחדשנית מובילה בתחום ריתוך קשת וטכנולוגיות נלוות.

עם מחויבות למחקר ופיתוח מתמשכים, EWM הציגה מוצרים ומערכות ריתוך פורצי דרך רבים שקבעו סטנדרטים חדשים ביעילות, איכות וקיימות. הפורטפוליו של החברה כולל מגוון רחב של מקורות כוח ריתוך, ידיות ריתוך, מזיני חוטים ואביזרים נלווים, הנותנים מענה לתעשיות ויישומים מגוונים.

פתרונות הריתוך המתקדמים של EWM ידועים בזכות הדיוק, האמינות והתכונות הידידותיות למשתמש שלהם, ומעצימים רתכים ויצרנים להשיג תוצאות יוצאות דופן תוך אופטימיזציה של הפרודוקטיביות ומזעור ההשפעה הסביבתית. בין אם מדובר בייצור רכב, בניית ספינות, בנייה או מגזרי תעשייה אחרים, הטכנולוגיה המתקדמת של EWM זוכה לאמון על ידי לקוחות ברחבי העולם.

מעבר למצוינות המוצר, EWM מחויבת לספק תמיכה ושירות מקיפים ללקוחותיה, ומציעה מומחיות טכנית, תוכניות הדרכה וסיוע מתמשך כדי להבטיח את הצלחתו של כל פרויקט ריתוך.

מונעת על ידי תשוקה לחדשנות ומחויבות לשביעות רצון לקוחות, EWM ממשיכה להוביל את הדרך בעיצוב העתיד של טכנולוגיית הריתוך, תוך אספקת פתרונות המעצימים תעשיות לשגשג בנוף מתפתח כל הזמן.

חברת ABICOR BINZEL

ABICOR BINZEL היא חברה בעלת שם עולמי המתמחה במערכות ריתוך וחיתוך, כמו גם אביזרים וציוד נלווים. ABICOR BINZEL, שהוקמה בשנת 1945 ומרכזה בבוסק, גרמניה, התגלתה כחדשנית מובילה בתחום טכנולוגיית הריתוך.

עם התמקדות במחקר, פיתוח וייצור, ABICOR BINZEL מציעה מגוון מקיף של מוצרי ריתוך וחיתוך באיכות גבוהה המיועדים לענות על הצרכים המגוונים של לקוחות בתעשיות שונות. מלפידי ריתוך ידניים ופתרונות ריתוך רובוטיים ועד לחומרי ריתוך מתכלים ומערכות חילוץ אדים, ABICOR BINZEL מספקת טכנולוגיה חדשנית המספקת ביצועים, יעילות ואמינות מעולים.

מחויבותה של החברה לחדשנות ומצוינות ניכרת בהשקעה המתמשכת שלה במחקר ופיתוח, וכתוצאה מכך זרם קבוע של מוצרים וטכנולוגיות חדשות הפורצות את הגבולות של מה שאפשר ביישומי ריתוך וחיתוך.

הנוכחות הגלובלית של ABICOR BINZEL ורשת שותפי ההפצה מבטיחים שהמוצרים והשירותים שלה זמינים בקלות ללקוחות ברחבי העולם. מגובה על ידי צוות של מומחי ריתוך ואנשי מקצוע לתמיכה טכנית, החברה מציעה הדרכה מקיפה, ייעוץ ותמיכה לאחר המכירה כדי לעזור ללקוחות למקסם את הערך של השקעות הריתוך שלהם.

עם מורשת של איכות, חדשנות ושביעות רצון לקוחות, ABICOR BINZEL נותרה בחזית תעשיית הריתוך, ומעצימה את הלקוחות להשיג את יעדי הריתוך והחיתוך שלהם בביטחון ובדיוק.

חברת OPTREL

Optrel AG היא חברה שוויצרית מובילה המתמחה בפיתוח וייצור של ציוד הגנה חדשני לריתוך, הידועה במיוחד בזכות קסדות הריתוך המתקדמות שלה ופתרונות הגנת הנשימה שלה. Optrel, שהוקמה בשנת 1986 ומרכזה בווטוויל, שוויץ, צברה מוניטין של מצוינות והובלה טכנולוגית בתעשיית הריתוך.

בבסיס המשימה של Optrel היא מסירות לשיפור הבטיחות, הנוחות והביצועים של רתכים ברחבי העולם. סל המוצרים של החברה כולל מגוון רחב של קסדות ריתוך להכהות אוטומטיות, מכונות הנשמה מונעות לטיהור אוויר (PAPR) וציוד מגן אחר שנועד לעמוד בדרישות הקפדניות של סביבות ריתוך מודרניות.

המחויבות של Optrel לחדשנות באה לידי ביטוי בהשקעה המתמשכת שלה במחקר ופיתוח, וכתוצאה מכך טכנולוגיות ותכונות פורצות דרך שמציבות סטנדרטים חדשים לבטיחות ויעילות ריתוך. מטכנולוגיית עדשות מתקדמת עם רמות גוון הניתנות להתאמה אישית ובהירות אופטית ועד עיצובים ארגונומיים שמעדיפים נוחות ובלישה, מוצרי Optrel מחזקים את הרתכים לעבוד בביטחון ובדיוק.

עם התמקדות בקיימות ואחריות סביבתית, Optrel משלבת חומרים ותהליכי ייצור ידידותיים לסביבה במוצריה במידת האפשר, ומבטיחה שהפתרונות שלה לא רק מגנים על רתכים אלא גם תורמים לכוכב לכת בריא יותר.

מגובה על ידי רשת גלובלית של שותפי הפצה וצוות מסור של מומחי ריתוך ואנשי מקצוע לתמיכה טכנית, Optrel מספקת הכשרה מקיפה, ייעוץ ושירות לאחר המכירה כדי להבטיח שהלקוחות יפיקו את המרב מההשקעות שלהם בהגנה מפני ריתוך.

מונעת על ידי תשוקה למצוינות ומחויבות לשביעות רצון הלקוחות, Optrel ממשיכה לדחוף את הגבולות של טכנולוגיית הגנת הריתוך, ועוזרת לרתכים ברחבי העולם לעבוד בטוח יותר, חכם יותר ויעילה יותר.

חברת BOLTE

Bolte GmbH היא חברה גרמנית מובילה המתמחה בתכנון, ייצור והפצה של פתרונות ריתוך סטאדים לתעשיות שונות.
מרכזה ב-Fröndenberg/Ruhr, גרמניה והיא זוכה למוניטין של מצוינות באספקת מוצרים ושירותי סטאדים באיכות גבוהה.

בליבת ההיצע של Bolte GmbH הם פתרונות ההידוק החדשניים שלה, לרבות ברגים, ברגים, אומים, עוגנים ומחברים מכניים אחרים. מוצרים אלה מתוכננים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, אמינות וביצועים, ומספקים מגוון רחב של יישומים בתעשיות כגון רכב, בנייה, תעופה וחלל וייצור.

המחויבות של Bolte GmbH לחדשנות ולשביעות רצון הלקוחות ניכרת במתקני הייצור החדישים שלה, שבהם טכנולוגיות ותהליכים מתקדמים משמשים לייצור פתרונות הידוק מהונדסים. צוות המהנדסים והטכנאים המנוסים של החברה מבטיח שכל מוצר עומד בתקני התעשייה וציפיות הלקוחות או עולה עליהם.

עם התמקדות בקיימות ואחריות סביבתית, Bolte GmbH מיישמת פרקטיקות ידידותיות לסביבה לאורך כל פעילותה, החל ממקור חומרי גלם ועד לתהליכי ייצור ואריזה. החברה מחויבת לצמצום השפעתה הסביבתית תוך מתן פתרונות ברי קיימא ללקוחותיה.

מגובה ברשת גלובלית של שותפי הפצה וצוות שירות לקוחות מגיב, Bolte GmbH מספקת תמיכה וסיוע מקיפים ללקוחות ברחבי העולם. בין אם מדובר בבחירת מוצר, ייעוץ טכני או שירות לאחר המכירה, Bolte GmbH מחויבת לספק את הרמה הגבוהה ביותר של שביעות רצון לקוחות.

 

חברת ORBITEC

Orbitec Welding היא חברה המתמחה בציוד ופתרונות ריתוך, תוך התמקדות בטכנולוגיית ריתוך מסלול. (Orbital Welding)

Orbitec בנתה מוניטין חזק באספקת מערכות ושירותי ריתוך באיכות גבוהה לתעשיות שונות.

בחזית ההיצע של Orbitec Welding עומדת טכנולוגיית הריתוך האורביטלי החדשני שלה, המאפשרת ריתוך מדויק ואוטומטי של צינורות ורכיבים גליליים אחרים. טכנולוגיה מתקדמת זו מאפשרת איכות ריתוך עקבית, פרודוקטיביות מוגברת ועלויות עבודה מופחתות, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור יישומים בתעשיות כגון תעופה וחלל, תרופות, ייצור מוליכים למחצה ועיבוד מזון.

מערכות הריתוך המסלולי של Orbitec Welding נועדו לעמוד בדרישות המחמירות של תהליכי ייצור מודרניים, עם תכונות כגון פרמטרי ריתוך ניתנים לתכנות, ניטור בזמן אמת ויכולות רישום נתונים. מערכות אלו מגובות בתמיכה טכנית מקיפה ובתוכניות הדרכה, המבטיחות שלקוחות יכולים למקסם את היעילות והביצועים של פעולות הריתוך שלהם.

בנוסף לציוד ריתוך מסלולי, Orbitec Welding מציעה גם מגוון אביזרי ריתוך, חומרים מתכלים ושירותים נלווים כדי לענות על הצרכים המגוונים של לקוחותיה. 

מחויבת למצוינות ולחדשנות, Orbitec Welding ממשיכה לדחוף את גבולות טכנולוגיית הריתוך, לפתח מוצרים ופתרונות חדשים כדי לתת מענה לצרכים המתפתחים של לקוחותיה. עם התמקדות באיכות, אמינות ושביעות רצון לקוחות, Orbitec Welding נותרה שותפה מהימנה לפתרונות ריתוך בתעשיות ברחבי העולם.

מותג AMI מבית קונצרן ESAB

AMI היא מובילה עולמית בציוד ריתוך וחיתוך וחומרים מתכלים. הציוד החדשני, בעל שם עולמי ופתרונות טכנולוגיות הייצור שלנו פותחו תוך הקשבה ללקוחות שלנו ונבנו עם המומחיות והמורשת של מוביל ייצור עולמי.

החזון הקולקטיבי שלנו הוא לשנות את התעשייה ולענות על צרכי הלקוחות שלנו באמצעות סל המוצרים המגוון שלנו.
AMI מציעה עולם של מוצרים ופתרונות כמעט לכל תהליך ויישום ייצור, ריתוך וחיתוך. אנו משרתים תעשיות המשרתות את העולם, לרבות: בניית ספינות, תעופה וחלל, רכב, צינורות, ייצור חשמל, תיקון ותחזוקה, תעשיית תהליך, תחבורה ומכונות ניידות ועוד.

עבור כל דיסציפלינת ייצור, מפתחים פיתוח מתמיד של שיטות, חומרים וידע כדי לעמוד באתגרים שמציבים מגזרי התעשייה המגוונים שאנו משרתים.